KONST / Litografier / Färglitografi 10562482
nr 1056 2482
Färglitografi
signerad, 46/350, Tårtkalas, motivet: 54x40
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 september 2016
kl 19:46:18
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr